Bod G u ženy - Video

Na hlavní stránce si můžete přečíst, že bod G je shluk nervové tkáně, která se nachází za stytkou kostí, ve druhé třetině pochvy, přibližně 3–5 cm od poševního vchodu. Tento popis je sice přesný ale říká se, že vidět vydá za tisíc slov. V této sekci najdete celkem 3 videa, které Vám napoví jak na něj. První dvě jsou ryze teoretické. Na třetím pak uvidíte, jak to může vypadat v praxi i s mokrým orgasmem.

První video krátce a názorně znázorňuje, kde bod G najít a jak jej dráždit. Při hledání je nutné aby bříško prstu směřovalo směrem vzhůru a ke stimulaci docházelo zhruba 3-5 cm hluboko. Více k teorii zde.

Najděte si svůj vibrátor pro dráždění bodu G. Právě zde.

Pokud máte zájem o trochu více teorie, tak můžete shlédnou ještě druhé video, kde jeho autor důsledně vysvětluje jak Bod G najít i dráždit. Video je sice anglicky ale pro anglicky nemluvící vřele doporučuji zapnout automatický překlad. Ty podstatné věci z něj určitě pochytíte. Ledasco se dá pochopit jen pohou gestikulacíNa závěr je snad jen nutné zmínit, že ne každá žena je vzrušivá poševně. Některé dosahují orgasmu pouze při dráždění klitorisu. Takže pokud Váš bod-G nenajdete, tak nezoufejte a užívejte si sex tak jak Vás baví. Při jeho hledání však myslete na to, že nejde o žádnou povinnost a užívejte si samotné hledání. Uvolněte se a vnímejte každý pohyb uvnitř Vašeho těla.

A jak taková stimulace bodu G může vypadat zjistíte ve třetím videu:

Už mi bylo 18. Spustit Video