Mužský bod G

Stejně jako ženy mají svůj bod G, tak i mužů můžeme najít podobnou oblast, někdy se jí říká také mužský bod G a není to nic jiného než prostata.

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle a je umístěna uvnitř pánve. Její úlohou je vytvořit tekutiny pro ejakulát, které vytváří prostředí pro lepší pohyblivost spermií. Při jejím dráždění (stimulaci) dochází u některých mužů k hlubokým a slastným pocitům.

Jak prostatu najít?

Prostata se nachází na podobném místě jako u žen bod-G a jeho dráždění je možné přes konečník Vašeho partnera. Poloha pro hledání je stejná jako u žen. Muž si lehne na záda roztáhne pokrčené nohy a pod pánev si může dát nějaká polšářek, tak aby anální otvor směřoval mírně vzhůru. Pro partnerku je důležité mít ostříhané nehty a hlavně použít dostatek lubrikantu, protože konečník se na rozdíl od pochvy sám nelubrikuje.

Při hledání zasuňte nejlépe prostředníček bříškem vzhůru do partnerova konečníku, prst mírně ohněte a pomalu postupujte hlouběji. Jakmile narazíte na tuhou tkáň zhruba velikosti kaštanu, tak jste na správném místě. Stejně tak by to měl poznat i Váš partner.

Jak prostatu dráždit?

Dráždění prostaty je velmi individuální záležitost. Nejlépe uděláte, když budete postupovat jemě, zkuste prstem pohybovat sem a tam a ptejte se partnera jestli je mu to příjemné. Nezapomeňte i na pohyb nahoru a dolů, neboli více přitlačit a pak zase méně. Pro mnohé muže je tento pohyb nejpříjemější.

Technika provedení tvoří minimálně polovinu úspěšné stimulace, proto střídejte různé úhly, intenzitu i rychlost dráždění. Prostata je velmi citlivá oblast a proto dochází rychle ke vzrušení a velmi často k intenzivnímu orgasmu.

Většina mužů však není zvyklá že do nich někdo vniká, proto to může být pro mnohé nepříjemné nebo minimálně zvláštní. Dejte tomu chvilku času a Váš partner možná zažije nejsilnější orgasmus v životě.

Vyzkoušejte také produkty pro masáž prostaty